Категорiя

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію ХОАС, адресовану одержувачам населених пунктів Донецької та Луганської областей

Учасники міжнародної конференції розробили рекомендації щодо підготовки стратегічного плану для вдосконалення судової системи України на найближчі 3 роки

Учасники дводенної міжнародної конференції «Стратегічне планування в судовій гілці влади», що відбулася 6-7 грудня 2011 року, обговорили необхідність розробки такого плану, визначили основні пріоритети і напрями вдосконалення судової системи. Захід організовано спільно Радою суддів України, Державною судовою адміністрацією України та проектом Агентства США з міжнародного розвитку «Україна: справедливе правосуддя».

У роботі конференції взяли участь Голова Ради суддів України Ярослав Романюк, керівник проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Україна: справедливе правосуддя» Девід Вон, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін, заступник голови Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Михайло Вільгушинський, Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, суддя Федерального суду Північного округу Каліфорнії Чарлз Браєр, експерт  Проекту «Україна: справедливе правосуддя» з питань бюджету, судового адміністрування Маркус Зіммер, судді Верховного Суду України, голови апеляційних судів, начальники територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, інші.

Вищий адміністративний суд України на заході представляли судді ВАСУ, голова Ради суддів адміністративних судів України Микола Кобилянський, заступник голови РСАС України Любов Гончар, керівник апарату Станіслав Которобай, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець.

На конференції обговорено питання важливості вироблення стратегічного плану для нормального функціонування судової гілки влади, визначено основні сфери діяльності, що потребують стратегічного планування, проаналізовано вимоги до формування стратегічного плану та його результатів, розроблено рекомендації щодо підготовки стратегічного плану для вдосконалення судової системи України на найближчі 3 роки.

Проект «Справедливе правосуддя» має на меті підтримати ДСА України та Раду суддів України у розробці такого плану, що встановить пріоритети і визначить приорітети вдосконалення судової системи, включаючи впровадження автоматизованої системи діловодства в судах, формування стандартів діяльності судів усіх рівнів, професійний розвиток працівників судової системи, вдосконалення єдиної інформаційної політики судової гілки влади тощо.

Довідково
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» є продовженням проекту «Україна: верховенство права», що реалізовувався в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з травня 2006 року до вересня 2011 року в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки задля підтримки завершення судової реформи і сприяння утвердженню верховенства права в Україні.

Ключовими компонентами нового Проекту залишилися сприяння підвищенню прозорості функціонування судової влади, зміцненню суддівського самоврядування, покращенню адміністрування в судах усіх рівнів, вдосконаленню діловодства та підвищенню рівня обізнаності громадян з роботою судової системи країни.

Джерело: http://www.vasu.gov.ua/ua/news_vasu.html?_m=publications&_t=rec&id=2042

08.12.2011

Новини


  Презентація Інформаційно-правової системи "Прецедент"

Детальніше...

13.11.2017  ХIV позачерговий з'їзд суддів України

Детальніше...

03.11.2017  Вітання з нагоди призначення на посаду суддів Харківського окружного адміністративного суду

Детальніше...

27.10.2017  Обрано заступника голови Харківського окружного адміністративного суду

Детальніше...

23.10.2017  Семінар на тему «Єдність судової практики в контексті конституційної реформи в Україні: виклики та перспективи»

Детальніше...

23.10.2017  27 жовтня 2017 року відбудуться збори суддів Харківського окружного адміністративного суду

Детальніше...

13.10.2017  Вітання голови та жіночої частини колективу Харківського окружного адміністративного суду із Днем захисника України!

Детальніше...

09.10.2017  Роман Зламанець прийняв присягу державного службовця

Детальніше...

06.10.2017  Вітання голови Харківського окружного адміністративного суду з Днем юриста

Детальніше...

04.10.2017  Круглий стіл на тему: "Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах"

Детальніше...

 

61004, м. Харків, вул. Мар’їнська, 18-Б-3 тел. (057) 730-42-43, (057) 730-42-73, (057) 730-42-40 inbox@adm.hr.court.gov.ua