Категорiя

Керівництво

 

 

Посада

 

ПІБ керівника

 

Час прийому

Місце

прийому 

Голова суду

Панченко Ольга Володимирівна

Третій вівторок місяця

з 10-00 год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Заступник голови суду

 

Спірідонов Михайло Олександрович

Друга середа місяця

з 9-00 год. до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Керівник апарату

суду

 

Лисенко Валентина Володимирівна

Перша та третя п'ятниця місяця

з 9-00 год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Заступник керівника апарату суду

Зарубіна Ірина Наіллівна

Друга та четверта середа місяця

з 14-00 год.

до 17-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу з надання судово-адміністративних послуг

 

Улановська Лариса Іванівна

Другий та четвертий

четвер місяця

з 14-00 год.

до 17-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу роботи з персоналом та запобігання корупції

Курашова Світлана Василівна

Перший та четвертий вівторок місяця

з 14-00 год.

до 17-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу узагальнення судової практики, роботи по розгляду звернень фізичних та юридичних осіб і зв'язку зі ЗМІ

 

Габрієлова Надія Анатоліївна

 

 

Перша та третя

середа місяця

з 9-00  год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу забезпечення діяльності суддів, претензійно-позовної та правової роботи

 

Карамушко Ірина Іллівна

Другий та четвертий понеділок місяця

з 9-00 год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Громадський форум "Громадянин. Суддя. Як судова реформа вплине на кожного з нас"

 

Судді Харківського окружного адміністративного суду Денис Бездітко та Олексій Котеньов взяли участь у роботі громадського форуму «Громадянин. Суддя. Як судова реформа вплине на кожного з нас», що відбувся 17 жовтня 2016 року у місті Києві.

Під час форуму міжнародні експерти, народні депутати України, члени Конституційної Комісії та представники Адміністрації Президента України, судді, громадські активісти Києва, а також судді, правники, представники громадянського суспільства зі Львова, Одеси та Харкова (за допомогою телемосту) обговорили, як судова реформа вплине на громадян та суддів, які виклики вже постали і яких очікувати в ході її реалізації та які кроки необхідно здійснити для забезпечення успіху реформи. 

Зі вступним словом до учасників форуму звернулись 13:30 - 14:00 Вайдотас Верба, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Х’юг Мінгареллі, Голова Делегації ЄС в Україні, Богдан Нагайло, представник Democracy Reporting International в Україні та доктор Ернст Райхель, Посол Німеччини в Україні.

Панелістами першої секції форуму «Судова реформа – суддям» виступили Ігор Бенедисюк, Голова Вищої ради юстиції, Михайло Жернаков, член правління, провідний експерт групи з судової реформи Реанімаційного пакету реформ, Андрій Козлов, провідний юридичний радник DRI, спостерігач при Конституційній Комісії України, Станіслав Щотка, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, cекретар кваліфікаційної палати, Леонід Ємець, перший заступник Голови комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.

У ході дискусії обговорювались питання щодо нового статусу суддів, нових критеріїв оцінки, відкритих конкурсів, якостей, які повинен мати суддя, способу, яким їх можна виміряти, додаткових тестів, які найкраще впроваджувати, співвідношення «нових» та «старих» суддів, встановлення реформою гарантій справжньої незалежності суддів, основних проблем перехідного періоду реформи, проблеми тимчасової нестачі суддівських кадрів, потенційних переваг нових дисциплінарних процедур, законів та практичних змін, яких не вистачає для успішного проведення реформи.

Друга секція форуму на тему «Судова реформа – громадянам» присвячена обговоренню питань щодо нових механізмів контролю суддів та судової системи, які матиме громадянське суспільство, міри, якооюГромадська рада доброчесності зможе запобігти проходженню корумпованих кандидатів у судову систему, забезпеченння належного балансу між особистими інтересами скаржника та пріоритетним інтересом громадськості щодо захисту правосуддя у новому дисциплінарному провадженні, новітнього запровадження конституційної скарги належною даниною правам людини, стандартам ЄСПЛ та найкращим міжнародним практикам, впливу нових виключних прав адвокатів на представництво в суді на право на справедливий суд, достіпності правової допомоги для людей.

Панелістами секції виступили Олександр Водянніков, національний радник з правових питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Костянтин Красовський, голова департаменту з правової політики Адміністрації Президента, Роман Маселко, експерт групи з судової реформи Реанімаційного пакету реформ, Валентина Симоненко, Голова Ради суддів України, суддя Верховного Суду, Олександр Прокопенко, суддя Верховного Суду.

Громадський форум організований Democracy Reporting International (DRI) в рамках проекту "Вихід за межі Києва: посилення регіональних суб'єктів змін для сприяння ключовим політичним реформам", що впроваджується DRI у співпраці з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

 

Новини


22.01.2018  Привітання з Днем Соборності України

Детальніше...

04.01.2018  Розпочав свою роботу Єдиний інформаційно-довідковий центр Судової влади України

Детальніше...

03.01.2018  Нові ставки судового збору станом на 01 січня 2018 року!!!

Детальніше...

29.12.2017  Привітання керівництва Харківського окружного адміністративного суду з Новим роком та Різдвом Христовим!

Детальніше...

26.12.2017  Новорічне свято для дітей!

Детальніше...

26.12.2017  Нові секретарі судового засідання прийняли присягу державного службовця

Детальніше...

15.12.2017  Привітання голови Харківського окружного адміністративного суду з Днем працівників суду!

Детальніше...

14.12.2017  До уваги громадян! Важливі зміни в законодавстві!

Детальніше...

14.12.2017  Програма USAID "Нове правосуддя" пропонує впровадити в Україні Громадські центри правосуддя

Детальніше...

11.12.2017  Юридична клініка

Детальніше...

 

61004, м. Харків, вул. Мар’їнська, 18-Б-3 тел. (057) 730-42-43, (057) 730-42-73, (057) 730-42-40 inbox@adm.hr.court.gov.ua