Категорiя

Керівництво

 

 

Посада

 

ПІБ керівника

 

Час прийому

Місце

прийому 

Голова суду

Панченко Ольга Володимирівна

Третій вівторок місяця

з 10-00 год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Заступник голови суду

 

Спірідонов Михайло Олександрович

Друга середа місяця

з 9-00 год. до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Керівник апарату

суду

 

Лисенко Валентина Володимирівна

Перша та третя п'ятниця місяця

з 9-00 год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Заступник керівника апарату суду

Зарубіна Ірина Наіллівна

Друга та четверта середа місяця

з 14-00 год.

до 17-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу з надання судово-адміністративних послуг

 

Улановська Лариса Іванівна

Другий та четвертий

четвер місяця

з 14-00 год.

до 17-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу роботи з персоналом та запобігання корупції

Курашова Світлана Василівна

Перший та четвертий вівторок місяця

з 14-00 год.

до 17-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу узагальнення судової практики, роботи по розгляду звернень фізичних та юридичних осіб і зв'язку зі ЗМІ

 

Габрієлова Надія Анатоліївна

 

 

Перша та третя

середа місяця

з 9-00  год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Начальник відділу забезпечення діяльності суддів, претензійно-позовної та правової роботи

 

Карамушко Ірина Іллівна

Другий та четвертий понеділок місяця

з 9-00 год.

до 13-00 год.

вул. Мар'їнська, 18, Б-3

Учасники міжнародної конференції розробили рекомендації щодо підготовки стратегічного плану для вдосконалення судової системи України на найближчі 3 роки

Учасники дводенної міжнародної конференції «Стратегічне планування в судовій гілці влади», що відбулася 6-7 грудня 2011 року, обговорили необхідність розробки такого плану, визначили основні пріоритети і напрями вдосконалення судової системи. Захід організовано спільно Радою суддів України, Державною судовою адміністрацією України та проектом Агентства США з міжнародного розвитку «Україна: справедливе правосуддя».

У роботі конференції взяли участь Голова Ради суддів України Ярослав Романюк, керівник проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Україна: справедливе правосуддя» Девід Вон, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін, заступник голови Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Михайло Вільгушинський, Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, суддя Федерального суду Північного округу Каліфорнії Чарлз Браєр, експерт  Проекту «Україна: справедливе правосуддя» з питань бюджету, судового адміністрування Маркус Зіммер, судді Верховного Суду України, голови апеляційних судів, начальники територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, інші.

Вищий адміністративний суд України на заході представляли судді ВАСУ, голова Ради суддів адміністративних судів України Микола Кобилянський, заступник голови РСАС України Любов Гончар, керівник апарату Станіслав Которобай, начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Світлана Пилипець.

На конференції обговорено питання важливості вироблення стратегічного плану для нормального функціонування судової гілки влади, визначено основні сфери діяльності, що потребують стратегічного планування, проаналізовано вимоги до формування стратегічного плану та його результатів, розроблено рекомендації щодо підготовки стратегічного плану для вдосконалення судової системи України на найближчі 3 роки.

Проект «Справедливе правосуддя» має на меті підтримати ДСА України та Раду суддів України у розробці такого плану, що встановить пріоритети і визначить приорітети вдосконалення судової системи, включаючи впровадження автоматизованої системи діловодства в судах, формування стандартів діяльності судів усіх рівнів, професійний розвиток працівників судової системи, вдосконалення єдиної інформаційної політики судової гілки влади тощо.

Довідково
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» є продовженням проекту «Україна: верховенство права», що реалізовувався в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з травня 2006 року до вересня 2011 року в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки задля підтримки завершення судової реформи і сприяння утвердженню верховенства права в Україні.

Ключовими компонентами нового Проекту залишилися сприяння підвищенню прозорості функціонування судової влади, зміцненню суддівського самоврядування, покращенню адміністрування в судах усіх рівнів, вдосконаленню діловодства та підвищенню рівня обізнаності громадян з роботою судової системи країни.

Джерело: http://www.vasu.gov.ua/ua/news_vasu.html?_m=publications&_t=rec&id=2042

08.12.2011

Новини


  Всеукраїнський тиждень права у Харківському окружному адміністративному суді

Детальніше...

  Презентація Інформаційно-правової системи "Прецедент"

Детальніше...

13.11.2017  ХIV позачерговий з'їзд суддів України

Детальніше...

03.11.2017  Вітання з нагоди призначення на посаду суддів Харківського окружного адміністративного суду

Детальніше...

27.10.2017  Обрано заступника голови Харківського окружного адміністративного суду

Детальніше...

23.10.2017  Семінар на тему «Єдність судової практики в контексті конституційної реформи в Україні: виклики та перспективи»

Детальніше...

23.10.2017  27 жовтня 2017 року відбудуться збори суддів Харківського окружного адміністративного суду

Детальніше...

13.10.2017  Вітання голови та жіночої частини колективу Харківського окружного адміністративного суду із Днем захисника України!

Детальніше...

09.10.2017  Роман Зламанець прийняв присягу державного службовця

Детальніше...

06.10.2017  Вітання голови Харківського окружного адміністративного суду з Днем юриста

Детальніше...

 

61004, м. Харків, вул. Мар’їнська, 18-Б-3 тел. (057) 730-42-43, (057) 730-42-73, (057) 730-42-40 inbox@adm.hr.court.gov.ua